Město očima nezávislého člověka

V Houštce se konal Cililink Cup

17.10.2012 14:35

Na tenisových kurtech LTC Houštka se dne 10. října konal amatérský tenisový turnaj s názvem Zvonkový turnaj, alias Cililink Cup. Pořadatelé, Pavel Mňuk z Nového Vestce a Vladimír Nágr z Brandýsa nad Labem si na turnaj pozvali celkem šestnáct účastníků. Všichni jsou členy tenisového oddílu LTC Houštka.

Turnaj byl hrán švédským systémem, což znamená, že se utkal každý s každým, ale hra trvala jen deset minut. Další zajímavostí turnaje bylo, že hráli společně muži se ženami. Každý z účastníků tak strávil na kurtu dvě a půl hodiny.

Vítězem turnaje se stal jeden z pořadatelů, Vladimír Nágr a z žen byla nejlepší Zdena Petrová. Oba vítězové turnaje získali putovní pohár, ovšem ani jeho držení nebude v běžně obvyklém normálu. První půlrok bude mít pohár v držení vítězka a druhý půlrok pak vítěz.

„Tímto turnajem jsme navázali na někdejší tradici. Konal se na jaře, ale pro velký úspěch jsme si ho zopakovali i na podzim. Pozvali jsme jen šestnáct účastníků a hrálo se na čtyřech kurtech. Zakladatelem tohoto netradičního turnaje jsem byl já, společně s Danielou Šmejkalovou a pro příští rok máme v plánu pozvat na jaře již nejméně dvaatřicet účastníků a hrát by se mělo na osmi kurtech,“ řekl jeden ze zakladatelů turnaje Pavel Mňuk.

Oficiálními vítězi byli sice jen jedem hráč a jedna hráčka, ale faktickými vítězi byli všichni zúčastnění, protože si v Houštce užili krásného, slunečného dne a prožili spoustu nádherných chvil. A kvůli tomu se také turnaj uskutečnil.

Zpět

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.