Město očima nezávislého člověka

V kině proběhne Národní přehlídka Karásek

01.03.2013 16:45

Bývalý dlouholetý ředitel ZŠ Palachova a současný ředitel akce Národní přehlídka Kardásek František Tomášek požádal radu města o možnost uspořádání již dvacátého čtvrtého ročníku akce pod záštitou starosty města v brandýském kině. Akce by se měla konat dne 23. března.

Ředitel Tomášek zároveň radu města požádal o tradiční finanční podporu města a o souhlas možnosti vybrat v městském Innfocentru upomínkové a propagační předměty pro účastníky přehlídky a jako doplnění cen.

Rada města souhlasila, starosta Ondřej Přenosil převezme nad akcí záštitu a akce byla zařazena mezi smluvně vymezené akce v kině, což znamená, že se za pronájem kina nebude muset nájemci platit. Rada města zároveň poskytla finanční podporu ve výši 20 tisíc korun a tato částka bude vyplacena z rozpočtu odboru kultury a cestovního ruchu.

Rada města souhlasila i s tím, aby si zástupce Národní přehlídky Kardásek převzal z městského Infocentra upomínkové předměty.

Podobné akce, zvláště ty, které jsou zaměřeny na děti, jsou velice významné a potřebné. Vždyť dětem naplňují volný čas, vedou je k ušlechtilým cílům a děti, které se akce zúčastní později mohou v této oblasti předávat své zkušenosti dalším generacím.

Zpět

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.