Město očima nezávislého člověka

V zámecké zahradě budou rejdit čarodějnice a strašidla

20.08.2013 13:35

Prvního září, v symbolický den zahájení nového školního roku, bude neděle a děti do školy nepůjdou. Zato mohou přijít i se svými rodiči do brandýské zámecké zahrady, kde se pro ně bude konat dobrodružné, zábavné a především zajímavé odpoledne – Pohádkový les.

 

 

„Je tady podzim a s ním i doba, kdy ze svých brlohů začínají vylézat ježibaby, čarodějnice, loupežníci a mezi komíny starých domů se vynořují duchové, strašidla a bílé paní. Tak co, děti, chcete se krásně bát?

Město Brandýs nad Labem – Stará Boleslav a společnost Velká dobrodružství připravili v zámeckém parku v neděli 1.9. od 13. do 18 hodin speciální strašidelný pohádkový les. Na dvoukilometrové trase na děti, ale i na jejich rodiče, budou celé odpoledne číhat nejrůznější strašidla z pohádkové říše. U každého z nich budou děti muset plnit rozmanité úkoly. Komu se podaří vysvobodit z hadího zakletí krásnou princeznu? A kdo pomůže najít pirátovi ztracený poklad? A kdože to zachrání lesního skřítka Mecháčka a nasytí Ptáka Noha?

Po splnění všech úkolů dostanou malí poutníci dárek z truhly u Stromu splněných přání.

Přijďte, milé děti, ale i vy, jejich rodiče, za jakéhokoliv počasí a oslavte s námi začátek nového školního roku. Vstupné je 50 korun, ale prvňáčci mají vstup zdarma. Start je u brány zámecké zahrady směrem od zámku. Pokud nechcete stát frontu, zaregistrujte se na www.veldo.cz a budete puštěni přednostně. Těšíme se na vás.“

Tak tahle slova všem dětem a jejich rodičům vzkazuje Lucie Nachtigallová, jedna z organizátorek dětského odpoledne ze společnosti Velká dobrodružství, která odpoledne plné her, zábavy a dárků pro děti připravila. Je dobře, moc dobře, že se v našem městě ještě najdou obětaví lidé, kteří pro radost, spokojenost a dobrou zábavu dětí dělají  víc, než by museli. Mají mou úctu a obdiv.

Zároveň bych za tuto akci chtěl poděkovat i vedení města, za jehož spolupráce se mohla vůbec konat.

Zpět

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.