Město očima nezávislého člověka

Ve městě bude kampaň Den Země

03.04.2014 10:21

Odbor sociálního zabezpečení a odbor životního prostředí se společně podílejí na kampani Den Země, při které se ve městě bude konat několik akcí.

Dne 22. 4. od deváté hodiny dopolední se bude konat v divadelním sálu brandýského zámku Ekokonference mladých. Proběhne na ní prezentace základních a středních škol o průběhu ekologické výchovy. Následující den, tedy 23. 4. v témže sálu, jenomže od osmnácté hodiny proběhne přednáška profesora RNDr. Vladimíra Karpenka CSc. na téma Nahlédněte do tajů alchymie.

Oslava Dne Země se bude konat 26. 4. ve Staré Boleslavi v Rezidenci. proběhnou tam divadelní představení, bude hrát hudba, děti zde budou moci využít dílny nebo si při různých akcích zasoutěžit a samozřejmě bude k dispozici občerstvení. O den později je v plánu, pro ty, kteří projeví zájem, exkurze do lomu Kosov u Berouna v rámci akce Cesta do pravěku aneb výlet na trilobity.

Všem těmto uvedeným akcím však bude předcházet velký úklid města pomocí dobrovolníků, který se bude konat ve dnech 7. až 13. dubna.

Zpět

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.