Město očima nezávislého člověka

Volební leader pro Prahu východ se představí na náměstí

18.09.2013 12:10

Předčasné volby se kvapem blíží a jednotlivé strany se snaží získat na svou stranu co nejvíce voličů. Na jedné straně to jsou ty strany, kvůli kterým se vlastně sněmovna poprvé v historii ČR rozpustila, jejichž vláda měla historicky nejmenší podporu, ale které se mocí mermo snaží opět ohlupovat voliče. Na druhé straně jsou tu strany, které nabízejí změnu k lepšímu.

V první řadě to je ODS, která je podle mého názoru již mrtvou stranou a bude následovat osud někdejší ODA, US či ještě dříve OH. I tyto strany, jakmile ztratily vládní moc a tím pádem výtah k velikým penězům, zemřely na úbytě. Ve stejném šiku s ODS je i TOP 09. Pravda, pospávající, mumlající dědeček s čírem, stále ještě oslovuje mnoho lidí, ale ti rozumní, zkušenější a zralejší přece musí vědět, že očírovaný dědeček je pouze maskotem, jak to velice výstižně prohlásil prezident Zeman a že za touto stranou stojí Miroslav Kalousek. Ten, který pokaždé, když byl u moci, zadlužil tento stát ohromnými dluhy, soustavně okrádal obyčejné lidi a přihrával peníze svým souputníkům, nečestným zbohatlíkům. On to byl, kdo pod nátlakem odchodu z vlády Nečase, prosadil podvod století – vracení majetku církvím, a jde přitom o mnoho miliard. A byl to právě on, kdo kvůli svým kamarádům prelátům, navrhl do daňového balíčku, že při prodeji nemovitostí bude poplatky a daně platit kupující a nikoliv prodávající. A proč? Přeci právě kvůli církvím, především té katolické, vždyť by při prodeji darovaných ohromných majetků přicházela o penízky, a to by se prelátům jistě nelíbilo. Ještě, že tuto zrůdnost zamítl senát a doufám, že příští sněmovna to potvrdí. A tenhle člověk, Miroslav Kalousek, má ještě tolik drzosti, že křičí nesmysly o tom, že pokud by nevyhrála TOP 09, znamenalo by to ztrátu svobody. Má pravdu, ale jeho svobody i nadále rozkrádat tenhle stát a lidi v něm.

Jedinou nadějí, že by se opět mohl do republiky navrátit řád, je vítězství levice. Mám sociální cítění, proto přeji levici vítězství ve volbách. Může tomu napomoci i občan z města, Stanislav Huml, bývalý poslanec, který je volebním leaderem ČSSD v okrese Praha východ. A právě on se představí na Masarykově náměstí v pondělí 23. září od 16. hodin všem, kteří by mu chtěli položit otázky. Ale nejen Stanislavu Humlovi, ale i dalším kandidátům ČSSD za Středočeský kraj.

Stanislav Huml je na dvanáctém místě kandidátky. Pokud by občané chtěli, aby hájil jejich zájmy ve sněmovně i nadále, měli by ho kroužkovat, nic jiného nezbývá. A pokud si uvědomím, jak Stanislav Huml vystupuje i na zasedáních zastupitelstva, domnívám se, že se jedná o toho pravého člověka, který by měl dostat těch preferenčních hlasů co nejvíce.

Už si brousím pero na zakroužkování jeho jména.

Vladimír Kapal

Zpět

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.