Město očima nezávislého člověka

Volte rozumem, nikoliv pod vlivem kauz

10.10.2012 16:03

Skandální způsob zatčení bývalého hejtmana Davida Ratha velice poškodil sociální demokracii v krajských volbách.

Kubiceho akce byla napsána a provedena přesně podle not jeho zprávy v roce 2006 a výsledkem je, že až do této doby nebyla proti Davidu Rathovi vznesena obžaloba. Asi se Kubiceho nohsledi s policejními plackami málo snaží. A tak zatímco bývalý sociální demokrat stále sedí v Litoměřické věznici, to aby byly ztíženy eventuelní návštěvy, Vlasta Parkanová, obviněna policí z úniku přes půl miliardy korun za předražené letouny Casa, stále běhá po svobodě, vykonává poslanecký mandát a vesele může ovlivňovat svědky. Inu, Kalousek je mocný muž.

Dnes, ve středu 10. října, byl dokonce propuštěn na svobodu Marek Dalík, šedá eminence ODS a především Topolánka, kterému za prsty zůstalo tolik peněz, že si je normální lidé ani nedokáží představit. Obávám se, že Dalík bude dalším Krejčířem.

 

To vše bylo ze strany vládnoucí zločinné koalice činěno z jasným úmyslem, poškodit opozici, především ČSSD, aby lidé, masivně zpracováváni pravici poplatnými médii, do krajských zastupitelstev a do některých senátních obvodů, opět uvěřili pravici a volili ji.

Má plná ústa o tom, jak se všechny kraje v republice, s výjimkou Prahy, která se volí zvlášť, zadlužovaly, vyřvává, pravice, samozřejmě, jak sociální demokraté nesplnili předvolební sliby a další lži, výmysly a nesmysly.

Co už ale neříká je to, že Kalousek všem krajům seškrtal v rámci úsporných opatření tolik peněz, že hejtmani prostě všechny sliby ani splnit nemohli, zvláště proto, že byli z ČSSD. Byl to další ministr z TOP 09 Heger, který chce zrušit spoustu malých nemocnic, aby z nich nadělal velmi výnosné LDN, samozřejmě s buď s topáckými nebo odéesáckými majiteli. Jenom si vzpomeňte, kdo způsobil problémy s brandýskou nemocnicí, že by to byla ČSSD? Ani náhodou. Za privatizací všech středočeských nemocnic, při které stát přišel přinejmenším o jednu a půl miliardy, stál bývalý hejtman  Bendl a poslanec Tluchoř. A teď nám všem hrozí, že Hegerovou a Šnajdrovou zásluhou přijdeme i o nemocnici.

Je potřeba nedovolit této klientelistické hydře, lživě se nazývající pravicí, aby znovu jako před osmi lety ovládla kraje. Pokud nebudeme volit rozumem, dopadneme tak, jak dopadáme zásluhou Kalouskova okrádání lidí a bude nám rozkradeno ještě to, co rozkrást nestačili.

Je třeba jít k volbám a volit rozumem, je potřeba volit ty, co myslí na obyčejné lidi. Je potřeba nevolit zločince. Tento týden zavítala do Brandýsa k obchodnímu domu Tesco jednička kandidátky ČSSD

Josef Řihák za doprovodu poslance sněmovny za ČSSD Stanislava Humla. Oba politici lidem, kteří se přišli k obchodnímu domu podívat, vysvětlovali politiku sociální demokracie a seznámili je se záměry, které by chtěl Josef Řihák, kdyby se stal hejtmanem, uskutečnit.

Lidi, prosím vás, volte rozumem!     

Foto.: F. Toman

Zpět

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.