Město očima nezávislého člověka

Vypsalo se řízení na daňového poradce města

02.12.2013 11:26

Město má uzavřenou smlouvu na dobu neurčitou na „Daňové a ekonomické poradenství“ s firmou SEKO CZ., a to od 1. 3. 2010. Nyní starosta města Přenosil seznámil radu města s tím, že bude nutné vypsat zjednodušené podlimitní řízení na tuto činnost. Důvodem, uvedl starosta, je předpoklad, že se v letošním roce město ocitne mimo rámec zákona. To znamená, že bude překročena finanční hranice fakturace od jednoho dodavatele.

K administraci zadání a vyhodnocení řízení na tuto akci navrhl odbor vnitřní správy radnice k zastupování města, a hádejte koho? No přece samozřejmě společnost S.I.K. Jana Hárovníka, a to na základě podepsané mandátní smlouvy. To už byla smlouva podepsána na tuto akci dříve?

Rada města s návrhem samozřejmě souhlasila a Jan Hárovník bude pro město zařizovat další akci. Těch různých mandátních smluv s městem musí tato společnost jen za letošní rok mít už plný šuplík. Zajímavé na zápisu z jednání rady města je to, že se vůbec neuvedla cena, za kterou bude Hárovník toto výběrové řízení provádět. Že by to dělal pro město zadarmo? Spíše je však pravdou, že kdykoliv město podepíše jakoukoliv mandátní smlouvu a uvede cenu, kterou za činnost zaplatí, je to na těchto stránkách okamžitě zveřejněno. Že by nová utajovací strategie rady města?

Zpět

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.