Město očima nezávislého člověka

Výstava potrvá až do konce srpna

10.08.2014 08:48

O tom, že členové staroboleslavské organizace sociální demokracie nejsou zapojeni pouze do politického dění v obci, ale i do kultury, svědčí výstava nádherných obrazů členky ČSSD Soni Zikmundové v prestižní galerii města Český Krumlov.

Slavnostní vernisáž výstavy, za účasti předních hudebníků z Prahy a mnoha významných hostů, se konala v sobotu 2. srpna. Již během této vernisáže obrazy Soni Zikmundové vzbudily velký ohlas a během prvního týdne trvání výstavy o jejich kráse vypovídá řada pochvalných zápisů v knize návštěv.

Český Krumlov láká mnoho tisíc lidí svou neskutečnou architektonickou krásou, však je také kvůli ní zařazen do seznamu světového kulturního dědictví UNESCO, proč nespojit prohlídku tohoto dědictví architektury s krásou obrazů? Ti, kteří ještě během letošního srpna hodlají do Českého Krumlova zamířit, by neměli opomenout navštívit galerii Městské knihovny v historickém jádru města a shlédnout krásu domova, neboť výstava nese název Ráj domova, na vlastní oči. Tato vysoce ceněná výstava potrvá do 31. srpna.

Zpět

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.