Město očima nezávislého člověka

Výzva !

21.02.2014 10:45

Nový obrázek se nabízí, když projíždíte některými ulicemi ve St. Boleslavi. Na některých místech spatříte signální sloupky – návěstí které tu dříve, desítky let, nebyla!  Nebylo jich třeba!  Otázka – proč jsou zde umístěna? Signalizují všem uživatelům komunikace, že zde byl  ukraden rošt zakrývající kanalizační vpust. Tím by, v případě nepozornosti, mohlo dojít k úrazu a poškození dopravního prostředku.

Morální „pokrok“ od sametového podvodu zvaného „revoluce“ pokračuje.

Jak v případě chycení zloděje těchto roštů vznést žalobu? Čin hodnotit jako krádež, nebo jako pokus o ublížení na zdraví a poškození majetku? Vybral bych druhou možnost. Záleží na zájmu soudce, jak chce pracovat proti trestní činnosti.

VÝZVA je ke všem slušným a nelhostejným občanům. Všímejte si, kdo se kolem těchto kanalizačních vpustí pohybuje. Zvláště v nočních a ranních hodinách. Kdo veze na kole a vozíčku tento rošt nebo zabalenou věc obdobného rozměru. Informujte ihned policii (číslo MP 724184073 nebo 156).

Uvědomte si, že není ukraden majetek Stavokompletu, ale majetek města. Je t o majetek váš!

Darebáci, zcizující a poškozující váš majetek a ohrožující vaše zdraví musí být potrestáni.

Lze předpokládat, že inteligence majitelů a zaměstnanců Sběrných surovin není tak nízká, že by nepoznali, že je jim nabízen k odběru celý kanalizační rošt nebo jeho rozbité díly.

Možná jsou rádi, za jidášský groš, jsou spoluviníky krádeže a ohrožení zdraví . 

 

  F. Štecha

Zpět

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.