Město očima nezávislého člověka

Zpráva tajné služby Ruska

23.01.2015 17:30

Bráním se tomu, abych zde, na stránkách Brandýských novin, zveřejňoval materiály geopolitického charakteru, píši o nich často na jiných serverech, ale přesto jsou některé záležitosti, o kterých se domnívám, že by se zde měly objevit.

Celý svět byl šokován, podobně, jako 11. 9. 2001, zprávou o masakru v redakci časopisu Charlie Hebdo. Celý svět sledoval v přímých přenosech i následné vraždění nevinných v košer občerstvení v Paříži. Vše mají na svědomí radikální muslimové. Žádné jiné náboženství na světě není v současné době tak militantní, nesnášenlivé a vražedchtivé, jako právě muslimové. Tento přepis zprávy tajné služby Ruska se mi dostal do ruky teprve včera, tedy ve čtvrtek 22. 1. 2015. Vzhledem k tomu, že náš ministr vnitra podlehl tlaku EU a souhlasil s přijetím celkem sedmdesáti lidí muslimského vyznání ve válkou s ISIS zmítané Sýrie, lze očekávat, že by se podobná zvěrstva mohla objevit i u nás, neboť jsem přesvědčen, že i umírnění muslimové se během času a klidu v naší republice zradikalizují, za všemožné pomoci muslimů místních. Stačí si jen poslechnout slova vůdce českých muslimů v brněnské synagoze. Nechci mít ve své republice potenciální islámské mučedníky, a to i přes to, že budu nazýván xenofobem. Tímto hanlivým názvem totiž označují ty, kteří s průnikem islámu do dalších evropských zemí nesouhlasí, aniž by možná jen tušili, že se Evropa přes dvě stě let bránila v minulosti jejich vpádu. Nevědí možná, co se dělo po bitvě na Kosovu poli na Balkánu a netuší, čím muslimové vyhrožovali Evropě, když stáli před Vídní. Ještěže to tam tehdy prohráli, odtáhli a Evropa byla na necelých dvě stě let před vlivem musulmanů ochráněna. Nyní tedy, nastává zřejmě další kolo snah muslimů o ovládnutí Evropy a nastolení svých nelidských práv.

Zpráva, kterou doslova přepisuji, byla protkána neuvěřitelným množstvím odkazů na zdroje. Tyto odkazy jsem samozřejmě nezveřejňoval, ale ten, kdo by chtěl zprávu shlédnout v originále, může napsat e-mail, rád mu ji zašlu. Pravda, zpráva popisuje pozadí událostí již ze 7. ledna, ale jelikož to vždy trvá nějaký čas, než unikne na veřejnost, dostala se mi do ruky až nyní.

Celý, nezměněný text zprávy:

Absolutně šokující zpráva ruské výzvědné služby SVR kolující dnes po internetu, jak se zdá, vysvětluje, proč se žádní vrcholní představitelé USA nepřipojili ke svým protějškům účastnícím se včera v Paříži pochodu solidarity proti masakru Charlie Hebdo. Zpráva odhaluje, že vysoký francouzský policejní komisař byl „zasebevražděn“ několik hodin poté, co se pokusil vydat evropský zatykač na prezidenta Baracka Obamu a další, zatím nejmenované, americké představitele.

Podle zprávy SVR byl komisař francouzské policie Helric Fredou pověřen ihned po masakru 7. ledna, aby prozkoumal dokumenty obsažené v malém balíčku nalezené v autě použitém zabijáky Saidem a Cherifem Kouachi, který rovněž obsahoval řidičský průkaz Saida.

Jak praví analytik SVR ve zprávě, policejní komisař Fredou nalezl v tomto malém balíčku řadu „záhadných dokumentů“ a telefonních čísel. Jedno z nejdůležitějších bylo mobilní telefonní číslo USA přímo napojené na bývalého amerického generála a ředitele CIA Davida Petraeuse. Zpráva dále uvádí, že dle signálů SVR komisař Fredou po nalezení tohoto spojení na Petraeuse ihned kontaktoval pařížského prokurátora Francoise Molinse a požádal, aby Cour d´Assises (Soudní dvůr) vydal okamžitý Evropský zatykač na prezidenta Baracka Obamu a další americké představitele, kteří budou jmenováni do 24 hodin.

Tři hodiny po učinění tohoto požadavku, ve čtvrtek 8. 1. v 1.00 hodin však byl komisař Fredou nalezen u stolu ve své kanceláři mrtev s prostřelenou hlavou, což bylo rychle prohlášeno za sebevraždu. Představitelé Obamova režimu začali zaplavovat americká média zprávami, že bývalý ředitel CIA Petraeusovi hrozí od FBI obvinění z těžkého zločinu z důvodu, že ve vlastnictví jeho milenky byly nalezeny tajné materiály.

I když zpráva SVR výslovně neříká, jaké důkazy objevil policejní komisař Fredou, že učinil takový bezprecedentní požadavek na zatčení amerického prezidenta, jsou v ní narážky na mnohem širší spiknutí kolem masakru v Charlie Hebdo, kterého se účastní nejen Saudská Arábie, ale i CIA.

Zpráva též uvádí, že velmi významné je jistě i to, že k masakru došlo 48 hodin poté, co francouzský prezident Francois Hollande 5. ledna vyhlásil Obamovu režimu, že západní sankce vůči Rusku musí být okamžitě ukončeny. Důležité je rovněž, jak zdůrazňují analytikové ve zprávě, že francouzské úřady byly varovány o hrozícím útoku na jejich stát 4. ledna, kdy saudský korunní princ Salman bin Abdulasis Al Saud předal varování francouzskému ministru obrany Jean-Yvesovi Le Drianovi, jak jsme informovali již dříve.

V předešlé zprávě 7. ledna SVR rovněž informovala, že zabijáky masakru v Charlie Hebdo byli terorističtí operativci Islámského státu Irák a Levant (ISIS) a tento fakt byl potvrzen mučednickým činem jednoho ze zabijáků jménem Amedy Coulibaly, který byl jmenován a vydán ISIS. (předchozí zprávu doporučujeme si přečíst, protože poskytuje kontext pro tuto novější). Jak zpráva uzavírá, Francie dnes začíná rozmisťovat dalších 10.000 vojáků po své zemi, aby, jak doufá, zabránila dalším útokům a mrtvým.

Západ se chystá na nové běsnění, na válkou zjizveném Středním východě, jako odpověď na masakr, avšak nemělo by se zapomenout na cíl islámského násilí, kterým je, aby přes společnost udeřila na evropskou muslimskou menšinu, a nejlépe ji smetla do očekávající náruče Al – Kajdy, ISIS, nebo cokoliv si tito fanatici vymyslí.

Ale kdo jsou “ti skuteční terorističtí fanatikové? Jak praví uznávaný americký protiválečný autor Justin Raimondo. Na to není třeba se chodit dívat dále než do chodeb Washingtonu D.C. jak píše Raimondo: „Mojí největší obavou je, že my všichni se jednoho dne probudíme a zjistíme, že ty zrůdy jsou přímo tady, kde vždycky byly. Ale tehdy už bude příliš pozdě připoutat je na vodítko a dát je tam, kam patří, do ZOO.

Tato zpráva byla zaslána na ústředí do Kremlu dne 12. 1. 2015.

Vladimír Kapal

Zpět

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.